Nejvýhodnější sázení

výborný na fotbal

Fotbal: Los EURO 2020— Česká televize
Přímý přenos slavnostního losování finálové fáze evropského fotbalového šampionátu z Bukurešti
FOTBAL: Ludgeřovice - Radvanice 3:2 - Opavský a hlučínský ...
Ten korunoval svůj výborný výkon třetí brankou v síti hostů. Radvaničtí jakoby vůbec nevěděli, co se s nimi děje. První kloudnou akci předvedli až dvě minuty před přestávkou a hned z toho byl gól. Domácí zbytečně ztratili míč na polovině, nabídli tak
Výborný vstup do kvalifikace ... - Futsal |
Povedlo se. Start, jak má být. Český tým U19 zvládl úvodní rundu kvalifikace o postup na EURO 2019, když v Rusku porazil ve středu soupeře z Řecka jasně 6:2. Bohužel, červenou kartu obdržel Balog, který si ve čtvrtečním klání proti Bělorusku nezahraj
Výborný fotbal se hrál v Dobraticích – Obec Dobratice
Na jeden takový brejk v 81. minutě, ale již nestačili. To domácí kapitán upravil výsledek utkání na 3:0. Po té přišla na řadu fotbalová taktika a domácí opakovaným střídáním hru kouskovali a utkání se již jen dohrávalo. Závěrem nutno dodat, že se hrá
Fotbal Petřvald na Moravě
11. MU 19.10. - TJ Petřvald na Moravě - Finstal Lučina 2:0 (2:0) Branky : Macíček, Štverka Střídání : 59´Fendrich - Uhlíř, 65´Macíček - Tilscher, 73´Danyi - Musil, 82´Huvar J. - Novák, 88´Palatický - Ručka Sestava :

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Kádr fotbalových Speřic stojí na odchovancích a jejich ...
Ve Speřicích u Humpolce je sice jen pár chalup, přesto místní klub hraje výborný fotbal. Stačí i na konkurenci v krajském přeboru, v soutěži patří mezi ty lepší. Možná je až s podivem, kolik je v současném týmu odchovanců. „S přestávkami už od přípra
Boj s rakovinou brankář Radim Novák nevyhrál. Byl výborný ...
Byl to výborný parťák, který nezkazil žádnou srandu. Budu na něj vzpomínat jedině v dobrém. Celé rodině upřímnou soustrast,“ vzkázal Porcal. Na Radima Nováka zavzpomínal také Svatopluk Habanec, trenér, jenž dovedl ústecký klub do nejvyšší soutěže, př
SK Slavia Praha dívky U7-U15 - Hlavní stránka | Facebook
SK Slavia Praha dívky U7-U15. 798 To se mi líbí · Mluví o tom (118). Oficiální stránka SK Slavia Praha - dívčí mládeže od mladší přípravky po starší žákyně. Podrobnější informace o jednotlivých...
FC Nový Bor - Oficiální stránky novoborského fotbalového klubu
Alešovo srdce se zastavilo v nedožitých 66 letech, odešel výborný fotbalista na kterého novoborský fotbal nezapomene. Rozloučení a poslední sbohem se bude konat v pondělí 18. května 2020 ve 14 hod. na Lesním hřitově v Novém Boru!
Hostouň předvedla výborný poločas
Hostouň předvedla výborný poločas Podrobnosti. Kategorie: Fotbal. Napsal Vaše Kladno sobota 20. červenec 2019 14:58 Sdílet Vytisknout E-mail; Hostouňští sokolové se v přípravě na sezonu představili ve Zbuzanech. Na hřišti také třetiligového nováčka p