hokej slovan v khl

Kontinentální hokejová liga – Wikipedie
KHL je složena z 24 klubů (z Ruska 19, z Kazachstánu, Běloruska, Lotyšska,Finska a Číny po jednom).Od sezóny 2019/20 zde nehraje už slovenský klub HC Slovan Bratislava a také v roce 2014 zkrachoval český tým HC Lev Praha. Velkou většinu tvoří v KHL r
HC Slovan Bratislava -
Slovan je v Západní konferenci KHL poslední a nemá šanci na postup do play off, zbytek sezony v jeho dresu dochytá český gólman Jakub Štěpánek. Hokej Z ozdob KHL k ostudě.
Slovan v KHL znovu prohrál! Skóroval jen český ...
HOKEJ NA DOSAH RUKY. ... Slovan v KHL znovu prohrál! Skóroval jen český reprezentant Lada měla výtečný nástup, ve čtvrté minutě proměnila přesilovku a v polovině zápasu už domácí celek vedl 3:0. V poslední třetině sice Řepík snížil, ale hráči Togliat
Skvelý český tréner Miloš Říha: Slovanu v KHL verím ...
Mužstvo bylo vždycky nabité kvalitními hráči, Slovan hrál dobrý, atraktivní hokej. Co se týká KHL, já si myslím, že vedení klubu a Maroš udělají všechno pro to, aby v této soutěži hráli důstojnou roli, aby vystupovali solidně, takže já tomu věřím.
Online: Vladivostok - Slovan 4:5, KHL -
Covid-19řádí mezi cizinci z ubytovny na Mělnicku, pracovali i v Praze; Sotva se vrátili z vězení v cizině, zadržela dva muže v autě česká policie; Žena s koronavirem jezdila taxíkem a na nákupy, ve vazbě čeká na trest

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
Online: |
Za Slovan sice o chvilku později snížil Patrik Virta, na začátku druhé třetiny ale Kemppainen vrátil Ufě dvoubrankový náskok a ve 46. minutě upravil na konečných 4:1 Dmitrij Kugryšev, který tak oslavil svůj 400. zápas v KHL gólem.
ONLINE: HC Slovan Bratislava - CSKA Moskva - Hokej -
HC Slovan Bratislava Slovenský celek je v Západní konferenci na deváté příčce, když získal osmnáct bodů. Slovan chce letos do vyřazovacích bojů, na které ztrácí pouhý bod. Domácí celek má obrovské potíže s hrou do obrany, když inkasoval třiasedmdesát
Dresy khl - Cool SK
ŠK Slovan Bratislava v spolupráci s partnerom adidas predstavil nové dresy na sezónu 2012/2013. adidas Football - ŠK Slovan Bratislava nové dresy 2012/2013 HC Slovan Bratislava KHL. Hokej online, hokejové live výsledky, livescore.
Návštěva KHL: Slovan Bratislava - Neftechimik
V minulém týdnu jsme vyrazili na utkání KHL do Bratislavy, kde Slovan hostí ruský Neftechimik Nižnekamsk. Na vyprodané utkání přicházíme s předstihem cestou kolem stadionu hledáme schody, ty tam ale ještě nejsou, vyjedou totiž, až asi hodinu a půl př
Rusko KHL zprávy |
Kanadský borec měl posílit Slovan, nečekaně však ukončil kariéru! Slovan Bratislava se těšil na příchod kanadské posily, z toho ovšem nic nebude. 03.10.18, 21:30