Nejvýhodnější sázení

fotbal 1 česko slovácko – jablonec magazín kajotbet

KAJOTbet | Magazín KAJOTbet
Fotbal, Přátelská utkání klubů: FK Baumit Jablonec – 1.FC Köln 9.7.2013 Jablonec ladí formu na ligu v rakouském Bad Aussee a další prověrkou jim bude německý tým 1.FC Köln.
Slovácko - Jablonec 1:1, Drobiszova chyba připravila ...
Fotbalisté posledního týmu ligové tabulky ze Slovácka remizovali v sobotním utkání 15. kola s Jabloncem 1:1 a ani na sedmý pokus v domácím prostředí nezvítězili. Pod vedením nového trenéra Malury si Slovácko připsalo druhou remízu. O plný bodový zisk
Po Hellebrandově sólu skóroval Reinberk. Slovácko v ...
Odplata začervencový debakl 0:6 nepřišla. Fotbalisté Slovácka v pondělní dohrávce 17. kola FORTUNA:LIGY remizovali s Jabloncem 1:1 a v tabulce zůstali sedmí. Obě branky padly v prvním poločase. Na vedoucí trefu hostující útočníka Martina Doležala po
Příbram - Slovácko | ONLINE fotbal | 14.12.2019 14:30 | 1 ...
Fotbal online, 1. liga, 20. kolo, 14. 12. 2019 14:30 . Příbram - Slovácko 1:4. Minuta Min. Tým Hráč Akce
Jablonec - Slovácko 4:1, Jablonec deklasoval Slovácko a ...
Fotbalisté Jablonce se probojovali na třetí místo prvoligové tabulky, zajišťující účast v pohárové Evropě. Ve 22. kole využili zaváhání Sigmy Olomouc a sami na svém hřišti porazili Slovácko jednoznačně 4:1 po gólech Vaňka, Kopice, Pitáka a vlastní br

Zaregistrujte se

Zadejte údaje do formuláře

Získej vstupní bonus

Vstupní bonus při prvním vkladu až do výše 5000Kč

Můžete hrát

Začni hrát a získej rychlé peníze

Vyzkoušejte atraktivní vstupní bonusy a užijte si zábavu. Stačí kliknout a dozvíte se podrobnější informace.

Vyberte si svůj způsob vydělávaní online

Vsaďte si
1.FC Slovácko - oficiální stránky klubu
Aktuality a zprávy z oddílového dění ve Starém Městě. Fanklub, soupisky, reportáže a chat.
Jablonec - Slovácko | ONLINE fotbal | 7.10.2018 15:00 | 1 ...
Fotbal online, 1. liga, 11. kolo, 7. 10. 2018 15:00 . Jablonec - Slovácko 2:0. Minuta Min. Tým Hráč Akce
Potupa Slavie, bezgólový šlágr a rekord v Jablonci – ČT ...
Praha– Debaklem skončila dohrávka v Edenu, kde Slavia prohrála s Teplicemi 0:7. Pro červenobílé to byla největší porážka v klubové historii. Šlágr podzimu mezi obhájcem titulu Plzní a Spartou skončil remízou 0:0 a oba celky tak přišly o dosavadní sto
SOUHRN 24. KOLA: Derby pražských "S" bez vítěze, Plzeň se ...
Rozestup mezi prvním a druhým celkem nejvyšší domácí soutěže se po 24. kole opět zmenšil. Lídr ze Slavie v derby pražských "S" remizoval se Spartou 1:1 a před druhou Plzní, jež zdolala České Budějovice 1:0, má odstup už jen osm bodů. Třetí Jablonec r
VČesku hrál pouze za Slovácko a nastoupil i proti Xhakovi ...
Patří do silného ročníku 1992. Ve Slovácku prošel všemi mládežnickými kategoriemi a dostal se až do ligy. V nejvyšší soutěži nastoupil v sedmi duelech, cenné starty si sbíral také v reprezentačním dresu. Po boku Kadeřábka, Brabce, Skaláka, Vydry či K